Jak dalej postępować po zabiegu chirurgicznym?

Witam. Jestem ponad miesiąc po zabiegu marsupializacji. Wciąż mam otwartą ranę ,nie boli nie krwawi ogólnie jest ok ,tylko ,że ta dziura się nie zrasta. Można tam włożyć opuszek palca ,nie wiem czy czekać az się zagoi ,czy iść na sor na konsultacje ? Powinni się już dawno zagoić .

SOR to miejsce, w którym leczy się przypadki nagłe i bezpośrednio zagrażające życiu, a nie choroby przewlekłe. Proszę umówić się na konsultację w poradni chirurgicznej.