Jak długo czeka się na zabieg usunięcia torbieli retencyjnych zatok

Witam. Wykryto u mnie torbiele retencyjne zatok szczekowych P 31mm x 18mm , L 21mm x 15mm, pogrubienie blony sluzowej zatoki klinowej . Za każdym razem gdy się schylam to strasznie boli mnie głowa , a terazjeszcze twarz, czy na zabieg usunięcia długo się czeka i na czym on polega ?

Po pierwsze zatoki z reguły nie dają bólów głowy. To bajer reklam TV i radio. Kłamstwo jak zwykle od wielu lat i nie tylko w swerze niby leków. Kłamstwo w zakresie reklamowania niby leków jest procederem przestępczym i winnym niejednej śmierci.