Jak długo goi się naderwane wędzidełko i jakie są zalecenia?

Witam Wczoraj uprawiając sex z dziewczyną naderwalem wiedzidelko. Krew lała się dobre parę godzin. Bylem u lekarza ale powiedział ze naderwanie nie wymaga szycia. Chciałbym wiedzieć jak z Sexem. Jak długo będzie się to goic. I czy teraz będzie bardzo łatwo o zerwanie wiedzidelka przy uprawianiu sexu ? Jest bardzo zaniepokojony

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć autorytatywnie bez zbadania , nie widząc budowy anatomicznej , ani skali uszkodzenia!!! Proponuję wizytę u urologa w celu rozpoznania przyczyny zerwania wędzidełka!!! z.żurawski