Jak długo mogą utrzymywać się objawy grypy żołądkowej?

Witam. Już od prawie dwóch tygodni utrzymuja mi sie objawy grypy żołądkowej ale bez wymiotow i biegunki, bardzo boli mnie żołądek,mam wzdęcia,czuje przelewanie oraz burczenie w brzuchu,jadam lekkostrawne posilki,wczesniej pilam coca cole odgazowana.Wymiotowalam tylko jeden dzien,mialam goraczke na poczatku choroby, dostalam zastrzyk zatrzymujacy wymioty na pogotowiu. Nie jestem pewna czy jest to grypa żołądkowa czy tez zatrucie. Bardzo prosze o rade.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć