Jak długo może utrzymywać się krwawienie po pierwszym razie?

Witam. Wczoraj zdecydowałam się na pierwsze współżycie z moim chłopakiem. Mam 19 lat. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, ból był praktycznie nie odczuwalny. Po skończeniu zauważyliśmy niewielką ilość krwi na prezerwatywie, uznaliśmy, że jest to spowodowane przebiciem błony dziewiczej, lecz obecnie mija ponad 24 godziny od stosunku i nadal krwawie. Dodam, że mniej więcej w tym czasie powinnam dostać miesięczkę. I pytanie, czy można dostać od razu okres po stosunku?

Lek. Tomasz Budlewski

jest to możliwe. konieczna wizyta u lekarza ginekologa aby wykluczyć ew uszkodzenia mechaniczne.