Jak długo może wchłaniać się guz na głowie?

Witam, tydzień temu uderzyłem się gryfem na siłowni w tył głowy. Powstał guz. Na początku dosyć mocno bolał. Teraz boli bardzo delikatnie tylko jak go mocno uciskam ale niestety nadal czuć guza. Ile czasu może on się wchłaniać i czy to może być coś groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

różnie długo, proponuję dla swojego spokoju udać się do lekarza rodzinnego.