Krwawienie z nosa po urazach głowy

Witam. Tydzień temu podczas wstawania głową bardzo mocno w rów okna. Obrazu na mojej głowie pojawił się siniak do którego przyłożyłem lód. Miejsce w które się uderzylem bolało mnie tylko przy dotknięciu przeź jakieś 4 dni ,siniak także utrzymywał się na głowie przez około 4 dni. W dzień uderzenia pościała mi się krew z nosa , chociaż jest to zapewne spowodowane tym że podczas upałów dosyć często tak mi się robi. Od tamtej pory głową mnie nie boli , jednak martwię się ze może to być krwiak ...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.