Jak długo można mieć szwy po usunięciu zmiany na stopie?

Jak długo można mieć szwy po usunięciu zmiany na stopie? 4 szwy , zabieg miał miejsce 3 tyg. temu a lekarz będzie za 2 tygodnie, więc to byłoby 5 tygodni.Dziękuję

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Dr n. med. Marek RodzeĹ

Serdecznie witam, Zwyczajowo szwy skórne usuwane są pomiędzy 7 a 14-tym dniem od momentu zabiegu. Dlatego proponuję usunąć je w Ośrodku Zdrowia jak najszybciej - zabieg bardzo prosty, krótki i bezbolesny.
Z wyrazami szacunku dr Wojciech Kawiorski