Usunięcie torbiela z lewej zatoki szczękowej

Witam tydzień temu miałem operację usunięcia torbiela z lewej zatoki szczękowej w chwili obecnej mam założone szwy które sa prawdopodobnie samo rozpuszczalne tak powiedziano mi w szpitalu przyznam że dokuczają mi te szwy i niekiedy językiem delikatnie sobie je poprawiam w jamie ustnej wiem że nie powinienem natomiast wczoraj zauważyłem że odleciał mi kawałek szwy czy jest to efekt rozpuszczania szwów czy mojego natrętliwego kopania językiem ? proszę o szybką odpowiedz

Szwy są samorozpuszczalne, więc nie ma podstaw do niepokoju

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Szwy wchłanialne pod wpływem wylizywania szybciej rozwiązują się i wypadają, jednak tydzień od zabiegu powinien wystarczyć na wygojenie rany.