Czy wydzielina po usunięciu torbiela z zatoki szczękowej jest normalna?

Witam 8 lutego miałam operacje zatok usunięcie torbiela z zatoki szczekowej otworzenie komórek sitowych oraz usuwanie polipow z nosa. Płukam zatoki woda morska ale do tej pory mam zatkana dziurkę i zchodza mi dalej skrzepy wydzielina raz biała raz żółta a raz czarna i czasem nieładnie śmierdzi Chciałam zapytać czy to jest normalne po takiej operacji i jak długo taka wydzielina będzie zchodzic

Witam , w języku polskim torbiel ma rodzaj żeński , a więc: TA TORBIEL!!! Nie znam zakresu choroby,przebiegu ani zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji! - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! z.żurawski

Po pierwsze nie znam Twojej tomografii zatok przed operacją, przyślij linka z nią. Po drugie nie znam operacji którą Ci przeprowadzono. Przyślij karte informacyjną tej operacji. Po trzecie woda morska jest dla śledzi a nie dla ludzi, skończ z tym!