Miesiączka a zabieg usuwania torbiela z zatoki szczękowej

Dzień dobry.Ja mam pytanie do pana .Mam zabieg usuniecia torbiela na zatoce szczekowej bardzo sie boje ze dostane okres w dniu zabiegu albo w czasie.Co jesli tak sie stanie zabieg bedzie przeprowadzony.

Witam.
Z zasady nie powinno się operować w czasie miesiączki. Chodzi o gorszą krzepliwość krwi. Z racji, że jest to mały zabieg, nawet jeśli dostanie Pani okresu, nie powinno się nic stać. Ale proszę porozmawiać z operatorem, czy będzie chciał operować, czy rozważy przesunięcie terminu zabiegu. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Proszę skontaktować się z lekarzem , który będzie operował!!! Ja nie znam wielkości torbieli , sposobu i zakresu planowanej operacji - nie mogę więc odpowiedzieć!!! Ps. torbiel w j.polskim ma rodzaj źeński - a więc: TA TORBIEL A NIE ten torbiel!!! zż