Jak długo po inseminacji trwają bóle brzucha?

Jestem 3 dni po inseminacji i nadal mam pełny brzuch. Nie boli mnie, ale jest mi ciężko, czasami tylko czuję skurcze w dole brzucha.

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Uczucie wzdęcia oraz dolegliwości w podbrzuszu powinny być zawsze wyjaśnione. Zwłaszcza w chwili obecnej, kiedy Pani jest po inseminacji, na takie objawy trzeba zwrócić uwagę.
Proponuję zgłosić się na wizytę do swojego ginekologa. Badanie pozwoli na wykluczenie nieprawidłowości w organizmie.
Pozdrawiam