Jak długo stosować luteinę przy endometriozie?

Mam stosować luteinę że względu na endometriozę. Niestety lekarz nie powiedział mi ile tylko określił przez ile dni. W ulotce też nie ma nic na ten temat. Jak więc z tą luteiną?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Prawdopodobnie miał na myśli jedną tabletkę. Najlepiej byłoby gdyby skontaktowała się Pani z lekarzem prowadzącym (nawet telefonicznie) i doprecyzowała u niego.