Jak należy stosować czopki Cyclovena u osoby z żylakami odbytu?

Dobry wieczór. W dniu wczorajszym byłam u proktologa. Okazało się że mam żylaki odbytu, które widoczne są również na zewnatrz:( Otrzymałam proktosedon 2 opakowania (czopki) 1 opakowanie cyclovena oraz mas do smarowania przez 14 dni tj. Pimafucort oraz do tego przez 5 dni cyclonamine. Wizytę kontrolna mam dopiero za 1.5 miesiąca. Lekarz nie powiedział przez ile mam stosować czopki proktosedon i niestety nie wiem co robić. Na kartce mam zapisane 2 opakowania i tyle wykupiłam jednak na ulotce napisane jest aby nie stosować dłużej niż 6 dni. Nic z tego nie rozumiem :( proszę serdecznie o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zdecydować o odpowiednim postępowaniu lub lepiej skontaktować się z lekarzem aby określić postepowanie