Jak długo trwa oczyszczanie organizmu po poronieniu?

Tabletki na poronienie poniewaz plod obumarl 10 wrzesnia ostatni dzien plamienia 8 dzien zrobilam test ciazowy wyszedl pozytywny czy mozliwe ze w ciazy jestem czy poprostu organizm sie jeszcze nie oczyscil

Po poronieniu betahcg może się utrzymywać na podwyższonym poziomie do 6 tygodni. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.