Jak długo trwa rehabilitacja po złamaniu nogi?

witam mam zapytanie odnosnie zlamania nogi, mialaem jakies 8 lat temu zlamane obie kosci nogi piszcel i strzalke poniewaz najechal mi samochud na nia, koci strzalki byly jak pajeczyna ale lekarze poskladali ja czy jezeli zdecyduje sie usuniecie druta jaki mniej wiecej czas bede potzrebowal na rehabilitacje i powrot do zdroweia ile bede mniej wiecej najmniej na zwolnieniu chorobowym aktualnie pracuje i nie chcial bym tracic pracy przez to, dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

- z reguły po usunięciu druta z tak starego zespolenia, jeśli sam zabieg się nie powikła, wszystko przebiegnie normalnie, nie ma potrzeby jakiejkolwiek rehabilitacji
ile bede mniej wiecej najmniej na zwolnieniu chorobowym- - - wystarczające będzie zapewne zwolnienie do momentu wygojenia rany po zabiegu czyli około 1-2 tygodnie