Założenie drutów po złamaniu pięty

dobrywieczor jestem po operacji mam zlamana piete i mam 3 druty na wieszku podczas gdy leze jes ok ale jak wstaje z łóżka to boli czy to normalne odczycie jest takie jakby noga byla bezwladna

Witam,
nie napisał Pan jaki czas upłynął od operacji.
Stopa niestety może boleć i chodzenie będzie utrudnione i bolesne przez umieszczone wewnątrz kości druty.
Na razie należy odciążać kończynę i nie eksploatować jej nadmiernie.

po 10-14 dniach od operacji powinna odbyć się kontrola ortopedyczna, ok. 1mc po zabiegu - druty powinno się usunąć.

pozdrawiam