Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak długo trwa rekonwalescencja po plastyce brzucha i liposukcji?

Jak długo trwa rekonwalescencja po plastyce brzucha i liposukcji.miesna brzucha też były zszywane. Pytam bo 4 miesiące już jest po operacji a ja mam dalej lekko opuchnięty i obolały brzuch
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Witam,

Całość rekonwalescencji może trwać nawet do 12 miesięcy od zabiegu. Proszę być w stałym kontakcie ze swoim lekarzem prowadzącym i przestrzegać zaleceń.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul

0

Szanowna Pani, W sprawie zaleceń pooperacyjnych, najlepiej będzie kontaktować się z lekarzem, który przeprowadzał operację. Zawsze takie informacje przekazuje swoim pacjentkom. Oraz otrzymują dokładne zalecenia. Widzę że ma pani pewne watpliwości co do tego jak długo jeszcze, będzie twardy brzuch. To wymaga fizykoterapii masażu, leczenia blizny. Możliwe że w obecnej sytuacji ma Pani utrudniony kontakt z lekarzem Zapraszam do kontaktu z Timeless Pomożemy.
Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy