Jak długo trwa rekonwalescencja po plastyce brzucha i liposukcji?

Jak długo trwa rekonwalescencja po plastyce brzucha i liposukcji.miesna brzucha też były zszywane. Pytam bo 4 miesiące już jest po operacji a ja mam dalej lekko opuchnięty i obolały brzuch

Witam,

Całość rekonwalescencji może trwać nawet do 12 miesięcy od zabiegu. Proszę być w stałym kontakcie ze swoim lekarzem prowadzącym i przestrzegać zaleceń.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul

Szanowna Pani, W sprawie zaleceń pooperacyjnych, najlepiej będzie kontaktować się z lekarzem, który przeprowadzał operację. Zawsze takie informacje przekazuje swoim pacjentkom. Oraz otrzymują dokładne zalecenia. Widzę że ma pani pewne watpliwości co do tego jak długo jeszcze, będzie twardy brzuch. To wymaga fizykoterapii masażu, leczenia blizny. Możliwe że w obecnej sytuacji ma Pani utrudniony kontakt z lekarzem Zapraszam do kontaktu z Timeless Pomożemy.
Janusz Jaworowski