Jak długo utrzymuje się ból po leczeniu torbieli w obrębie zatoki?

Dzien dobry. 2 miesiace temu z uwagi na bol glowy jednostronny najpierw udalam sie do stomatologa ktory w rtg wykryl nieprawidlowosci zeba. Wykonalam tomografie zatok: "Zmiany niezytowe wypelnija prawie w calosci swiatlo zatoki szczekowej lewej. Wokol zeba 6-tego gornego lewego widoczna torbiel ok 9mm ktora przerywa sciane zachylka zebodolowego i wpukla sie nieznacznie do zatoki szczekowej. Niedrozny lejek zatoki szczekowej lewej. Prawostronne skrzywienie przegrody nosa. Upowietrzniona malzowina nosa srodkowa lewa". Zab usuniety ( zle wykonane leczenie kanalowe) bez przetoki, 3 tyg temu naprawiano nos a problemy nie zniknely. Nadal ( tak jak przed zabiegami) dosc mocno boli mnie lewa polowa glowy, kosc policzkowa po lekkim ucisnieciu, oko, niedoslysze na lewe ucho, dretwienie policzka, po gardle splywa ropno krwista wydzielina, mam zawroty glowy. Tk glowy i szyi ok. Laryngolog mowi ze to minie ale kiedy? Nie moge nawet prowadzic bo "znosi mnie w prawo", tak samo gdy ide. Co moge jeszcze zrobic? Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta ponowna u laryngologa i konieczna konsultacja lekarza neurologa