Jak długo w organizmie przyjmuje się tabletka Escapella?

Witam Chciałam się dowiedzieć ile czasu w organizmie pozostaje tabletka escapella. 17 sierpnia zazyłam . A 25 września mam mieć operacje w znieczuleniu miejscowym . I pytanie czy może zaszkodzic z np głupim jaskiem? Mam 18lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poinformować lekarza zbierającego wywiad przy przyjęciu i lekarza anestezjologa o przyjęciu powyzsze leku aczkolwiek nie sadze aby mogło mieć to znaczenie . Ew zostaną zastosowane inne leki