Jak duże było ryzyko ciąży przy tym stosunku przerywanym?

Witam. Wiem, że stosunek przerywany nie jest żadna metoda antykoncepcji, jednak zdarzyło się. Dopiero dzis spojrzałam w kalendarzyk i okazało się że doszło do niego w dzień owulacji. Następnego dnia zaczął boleć mnie prawy jajnik. Okres występuje raczej regularnie (czasem różnica wynosi dwa, trzy dni w przód lub w tył) w związku z tym moje pytanie, jak duże ryzyko wiąże się z zajściem na ciążę w takiej sytuacji?

Niezabezpieczone współżycie w okolicach owulacji wiąże się z istotnym ryzykiem zajścia w ciążę. Warto pamiętać, że przed wytryskiem wydzielina z cewki może zawierać plemniki.