Jak duże pozostają blizny po rekonstrukcji ścięgna w palcu wskazującym?

Witam serdecznie!!! Chcę się zapytać jak duże pozostają blizny po rekonstrukcji ścięgna w palcu wskazującym i do jakiego stopnia da się je zlikwidować . Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Witam. Zawsze po jakimkolwiek zranieniu pozostają następstwa = blizna. Chodzi tylko o to by była jak najmniej widoczna. W tym celu wskazane będzie masowanie, smarowanie itp. Np sutricon w plastrach lub maść silikonowa, potem masowanie z contratubexem