Stosowanie plastrów Sutricon na bliznę po cesarskim cięciu

Niedawno minęło 1,5 roku od cc, blizna przez 9 mcy była smarowana maścią Contractubex i żelem silikonowym, kolejne 9 miesięcy stosowałam plastry Sutricon. Jest już o niebo lepiej, ale nadal nie jest dobrze - blizna jest nierówna, szeroka i ciemna. Czy dalsze stosowanie plastrów na sens? Jak długo jeszcze je stosować? Czy na takich bliznach można robić tatuaże?

Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie 3-5 zabiegów laserem frakcyjnym. Myślę że sutrikon już wiele nie pomoże.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska