Jak działa lek Trioxal?

Witam. Lekarz dermatolog przepisał mi dzisiaj lek Trioxal(mam grzybicę paznokci) Dopiero po wykupieniu leku, przeczytałam możliwe skutki uboczne, w których jest duży nacisk na wątrobę i drogi zółciowe. Moje pytanie brzmi, czy przyjmowanie leku będzie bezpieczne jeżeli mam usunięty pęcherzyk żółciowy? Na co zwrócić szczególną uwagę gdy zacznę terapię?

Witam
Lek należy przyjmować zaraz po posiłku gdzyż wpływa to na wchłanianie preparatu. Lek należy przyjmować z ostrożnością przy czynnej chorobie wątorby jednak w tym przypadku (usunięty pęcherzyk żółciowy) nie jest przeciwwskazaniem.
Pozdrawiam