Jak interpretować mój wynik echo serca?

Witam, Prosze o interpretację poniższych wyników echk serca. Mezczyzna 23 lata. Ao- 3,74 ASC 1,9 LA - 3,81 IVS 0,9T5/1,5 LV - 4,69/2,31 LVPW - 0,95/1,5 EF SIMSPON - 74% WYMIARY JAM SERCA, GRUBOŚCI SCIAN, SZEROKOŚCI PNI NACZYNIWOCYH CIĄGŁOŚCI PRZEGROD ZACHOWANE. FRAKCJA WYRZUTOWA PRAWIDLOWA BEZ ODCINKOWYCH ZABURZEN KURCZLIWOSCI CECHY KRAZENIA HIPERKINETYCZNEGO ZASTAWKI BEX ZMIAN ORGANICZNYCH GRADIENTY CIŚNIEŃ PRZEZ ZASTAWKI PRAWIDLOWE. ZASTAWKI BEZ FAP ZWROTNYCH. OSIERDZIE PRAWIDLOWE.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jaki powód badania? proszę koniecznie udać się do kardiologa.