Jak interpretować otrzymane wyniki rezonansu?

Dzień dobry Proszę o interpretację rezonansu M53 - Inne choroby grzbietu, niesklasyfikowane gdzie indziej; Opis badania Opis badania Przymózgowe przestrzenie płynowe nieposzerzone. Mózgowie bez zmian ogniskowych. Struktury centralne prawidłowe, bez przemieszczeń. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Struktury tylnej jamy czaszki, okolica kątów mostowo-móżdżkowych bez zmian. Delikatne przyścienne zgrubienia błony śluzowej w zatokach przynosowych. Kr. C Spłycenie lordozy szyjnej. Wysokość trzonów kręgów i krążków mk. w odc. C w normie. Cechy dehydratacji krążków mk., z obniżeniem ich sygnału. Na poz. C4-C5 centralna wypuklina krążka mk. wlk. 1,9mm, z modelowaniem worka oponowego. Kanał kręgowy zwężony do 9,6mm w wym. strzałkowym. Na poz. C5-C6 i C6-C7 niewielkie tylne uwypuklenie krążka mk., bez cech ucisku na struktury nerwowe. Na poz. C6-C7 w otworach m-kręgowych widoczne okołokorzeniowe torbiele pochewek korzeni n. Na pozostałych poziomach obraz prawidłowy. Kanał kregowy bez cech stenozy. Rdzeń kręgowy w odc. C o prawidłowym sygnale, bez zmian ogniskowych. Mam problemy z zawrotami głowy i z prawą ręką, nie mam w niej już tyle siły co kiedyś szybko mdleję mi reka przy codziennych czynnościach a na nadgarstek muszę nosić ortezę żeby przytrzymać coś cięższego ból ograniczenia moje czynności, pracuje fizycznie w markecie. Z góry dziękuję za odpowiedź
KOBIETA, 32 LAT 2 miesiące temu

Opis MRI GŁOWY. W NORMUE. NIEWIELKIE ZMIANY W ZATOKACH PRZYNOSOWYCH.

MRI KREGODLUPA SZYJNEGO , z opisu ,MRI ; zniesienie lordozy i wypukliny na kilku poziomach. , nie powodujące stenozy kanału.

JAWY. STAN. PACJENTA. INNE WYNIKI BADAŃ. I STOSOWANE LEKI. Ważny stan ogólny , obciążenia , tryb życia i tryb pracy. Ważny też nastrój. , aktywność. , sen etc. Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam. Zapraszam