Jak interpretować taki wynik TK zatok?

Dzień dobry. Właśnie otrzymałam wyniki badań TK zatok, wizyta u laryngologa dopiero za 3 tygodnie. Proszę o zinterpretowanie opisu z Tk: Niezbyt nasilone okrężne pogrubienie ŚluzÓwki zatok klinowych W najszerszym miejscu grubości 3 mm. Nieco nieregularne pogrubienie śluzówki W zachytku zębodołowym lewej zatoki Szczękowej grubości do 5 mm. Nieco przyścienne pogrubienie śluzówki w zakresie zatok czołowych wyraźniej po stronie lewej z zamknięciem ujs czołowego lewego kompleksu ujściowo - przewodowego W obrębie lewej zatoki czołowej obecna komponenta wysiękowa Ujście czołowe prawego kompleksu ujściowo-przewodowego również zamknięte przez pogrubiałą śluzówkę. Ujścia czołowe oraz ujścia tylne obu kompleksów ujściowo-przewodowych niedrożne Poza tym kompleksy ujściowo-przewodowe o zachowanej drożności. Małżowiny nosowe bez wyraźnych cech pogrubienia grubości do 5 mm odcinkowo o nieco nieregularych obrysa Przewody nosowe o zachowanej szerokości światła. Nieznaczne lewostronne skrzywienie przegrody nosa Ściany zatok przynosowych bez widocznej patologii. Wyrostki sutkowate prawidłowo powietrzne. Zawartość oczodołów bez widocznej patologi. Pozdrawiam
KOBIETA, 44 LAT 3 miesiące temu

Opis to tylko papier. Laryngolog, chirurg głowy i szyi sam ocenia TK. Nie patrzy w opis. Z opisów to już niejednemu wycięto nie to co trzeba. Żebym mógł Panią leczyć profesjonalnie to niezbędny jest dla mnie wywiad chorobowy i osobiste Panią zbadanie.