Jak interpretować wynik badania biocenozy u osoby w ciąży?

Witam,zadałam pytanie, o wynik biocenozy pochwy.Tekst się złączył co mogło wpłynąć na złą interpretację wyniku(widać po tytule, wskazującym że Lactobacillus jest mierna ilosć,a są liczne).Nie mogę dodać komentarza do odpowiedzi lekarza, więc zadam je ponownie.Jestem w 28 t.c,w wyniku brak określenia biocenozy np.w skali nugenta. Nablonki:dość liczne. Leukocyty:liczne. PaleczkiG(-)nieobecne. ZiarniakiG(+) nieobecne. Drozdzaki,strzebki grzybni:mierna ilość.Lactobacillus sp.- regulator pH:liczne.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje grzybicza a są jakieś objawy infekcji ?