Co oznacza mierna ilość Lactobacillus sp.?

Witam, proszę o analizę wyników moich badań biocenozy pochwy. Jestem w 28 tygodniu ciąży i mam się zgłosić do lekarza dopiero za 3 tygodnie chyba że ten wynik będzie nieprawidłowy. Niestety nie jestem w stanie sama tego zinterpretować: Nablonki: dość liczne Leukocyty: liczne Paleczki G (-) nieobecne Ziarniaki G (+) nieobecne Drozdzaki, strzebki grzybni: mierna ilość Lactobacillus sp. - regulator pH: liczne. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest określona biocenoza np. w skali nugenta? wskazana wizyta u lekarza prowadzącego ciążę.