Jak interpretować wynik badania cholesterolu i jak on wpływa na miesiączkę?

cHOLESTEROL CAŁKOWIETY 215, COLESTEROOL HDL, 39 CHOLESTEROL 156 TRÓJGLICERYDY 103 GLUKOZA 105 TSH3GEN 2.413 cZY WYNIKI SA PRAWIDLOWE, DO TEGO DOZCHODZ Ą OBRZEKI NACZYNIOPOCHDNE PODUDZI, LEKI ARIBIT, SEDAM , JAK ZMNIESZY OBFITE MIESIACZKI.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można dokładnie się wypowiedzieć proszę koniecznie udac się do internisty napewno glukoza jest zbyt duża i nalezy wykonać test obciążenia glukoza