Jak interpretować wynik badania cukru u osoby sennej?

Insulina na czczo 9,07 Insulina 1h po obciazeniu 71.90 Insulina 2h po obciazeniu 37.91 Glukoza na czczo 82 Glukoza po 1 h 102 Glukoza po 2 h 76 Czesto kestem zmeczona i spie po jedzeniu czy mam insulinoopornosc?

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny, proszę koniecznie udać się do lekarza diabetologa.