O czym świadczy ten skok insuliny?

Witam, proszę o interpretację wyników krzywej cukrowej i krzywej insulinowej. Wyniki krzywej cukrowej: 111,4 na czczo, 111,5 po 1h od wypicia 75g glukozy i 94,2 po 2h od podania glukozy. Natomiast wyniki krzywej insulinowej: 10 na czczo, 79,3 po 1h od podania glukozy i 35 po 2h od podania glukozy. Czy mam cukrzycę? O czym świadczy ten skok insuliny? I brak wzrostu cukru po glukozy po 1 h a spadek po2h? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

może świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny, po za tym nieprawidłowa glikemia na czczo. konieczna jest wizyta u diabetologa.