Jaka jest interpretacja krzywej insulinowej?

Witam odebralam wyniki i czekam na konsultacje z lekarzem az wroci z urlopu. Na ten moment prosilabym o interpretacje: Krzywa insulinowa na czczo 9.93 mU/l, po 1 h od podania 75g glukozy 21.32 mU/l, po 2 h 19.01 mU/l Krzywa cukrowa Na czczo 98.8 mg/dl, po 1h 76.6, po 2h 76.5 Czy to insulinoopornosc? HOMA-IR 2.42 QUICKI 0.33

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny a ajakie są objawy ?