Czy jest to insulinoopornosc?

Witam, czy jest to insulinoopornosc? Badanie krzywą glukozowa i insulinowa 75g glukozy: Glukoza na czczo 93, po godzinie 142, po dwóch 106 Insulina na czczo 20,10 ; po godzinie 137,80 ; po dwóch 74,60 HOMA IR 4,62 QUICKI 0,31

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny konieczna wizyta u diabetologa i dalsze postepowania diagnostyczno terapeutyczne