Jak interpretować wynik badania glukozy we krwi u osoby z podejrzeniem insulinooporności?

Witam, mam podejrzenie insulinooporności i odebrałam wyniki a wizyta dopiero w przyszłym tygodniu. czy moje wyniki są w porządku? glukoza na czczo 77 mg/dl, insulina 1,50 mU/l, po godzinie glukoza 111mg/dl, insulina 44 mU/l, a po dwóch godzinach glikoza 47mg/dl i insulina 7,30 mU/l. dodam, że mam zdiagnozowaną tęzyczkę utajoną.

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno konieczna dalsza diagnostyka wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny/