Jak interpretować wynik badania Holtera podczas wysiłku?

Witam, mialem robione badanie metoda Holtera 24 godziny I wyszlo mi 127 tachykardii, kiedy mialem zalozony Holtera mialem intesywny bieg okolo 40min, jeżeli dobrze rozumiem to tachycardia to podwyzszone tetno powyzj 100 uderzen na minute. Normalny puls przy intensywnym wysilku fizycznym jest zawsze powyzej 100 uderzen na minute wiec teraz kompletnie nie rozumiem czy podczas mojego wysilku fizycznego ta tachycardia jest czyms normalnym czy nie. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

zależy czy oprócz czasu gdy był bieg występowała tachykardia czy też nie i ile oba wtedy trwała i jaka była jej morfologia.