Jak interpretować wynik badania krwi?

Jak interpretować wynik badania krwi? Borrelia IgM 6,3 18 18 AU/mL ujemny 18-22 AU/mL wątpliwy =15 AU/mL dodatni, Borrelia IgG 8,5 10 10 AU/mL ujemny 10-15 AU/mL wątpliwy = 15 AU/mL dodatni?

Witam serdecznie!

Wyniki badań w pytanie wkleiły się nieprawidłowo, najczęściej laboratoria podają wynik danego przeciwciała, a w nawiasie obok zakresy referencyjne.W pytaniu wszystkie dane zlały się i trudno ocenić co jest wynikiem.
Mam nadzieję, że wyniki to IgM-6,3u/ml, a IgG-8,5u/ml.
Występowanie przeciwciał świadczyć może o aktywnej chorobie lub przebytej infekcji.
W tym wypadku poziomy przeciwciał nie wskazują ani na chorobę, ani na jej przebycie. Wynik jest prawidłowy.
Pozdrawiam