Wynik badania Borrelia burgdorferi

Co oznajczają takie wyniki?? Borrelia burgdorferi (ICD-9: S21) Przeciwciała w kl. IgG mój wynik 176,6 AU/ml wynik ujemny <10 AU/ml wynik wątpliwy 10-15 AU/ml wynik dodatni > 15 AU/ml Borrelia burgdorferi (ICD-9: S25) Przeciwciała w kl. IgM mój wynik 6,9 AU/ml wynik ujemny <18 AU/ml wynik wątpliwy 18-22 AU/ml wynik dodatni > 22 AU/ml Badanie wykonano metodą CLIA na analizatorze Liaison Z góry serdecznie dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na przebycie zakażenia w przeszłości. Brak jest natomiast cech świeżego zakażenia.