Jak interpretować wynik badania krzywej cukrowej?

Witam robiłam badanie krzywej cukrowej i oto moje wyniki czy są w normie glukoza: wynik na czczo 85mg/dl wartosci 70/99 po 2h po 75 g glukozy 82 mg/dl zakres referencyjny<140 prawidłowa tolerancja glukozy natomiast insulina: insulina na czczo /9,14 wartości 3.00-25,00 insulina po 2 h/ 55,86 proszę o wyjasnienia Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki znajdują się w granicach normy, natomiast interpretacja zależy od stanu klinicznego pacjenta, dlatego konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym