Jak interpretować wynik badania morfologi krwi u 26-latki?

Dzien dobry, jestem w 12 tygodniu ciazy, robilam morfologie krwi i niepokaja mnie wyniki: podwyzszony NEUT 6,7 dla normy 2.5-5.00, obnizone LYM% 22,6 dla morm 25,0-50,0 oraz obnizone EOS% 0.6 dla norm1.0- 5.0. Czy powinnam sie martwic? Wizyte u ginekologa mam za 4 dni. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie ma powodu do niepokoju, jeśli nie ma żadnych dolegliwości, WBC i hgb w normie, wskazana kontrola za miesiąc.
Pozdrawiam