Jak interpretować wynik badania na bolerioze metodą Elisa u 34-latka?

Witam mam prozbe zdiagnozowania wyników na borelioze mężczyzna lat 34 badanie wykonano metoda elisa icd9 s21 mój wynik to 7,56 przedział to <18negatywny 16-22 wynik graniczny >22 pozytywny icd9 s 25 mój wynik 34,6 <18negatywny 18-22 wynik graniczny >22 pozytywny robiłem jeszcze badanie rf i ASO rf jest Ok ale ASO norma 10-200 a mój wynik to 827 czy to jest borelioza czy może to drugie badanie wyszło pozytywne przez bakterie paciorkowiec

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik świadczy bardziej o dawniejszym kontakcie z kretkiem boreliozy , a jakie są przede wsystkim objawy ? Co dolega ?