Jak interpretować wynik badania na toksoplazmozę u osoby w 19 tygodniu ciąży?

Witam proszę o interpretację wyników. Jestem w 19 tc. Toxo IgM 0,2 s/c Toxo IgG 0,00 IU/mL CMV IgG 150,00 U/ml CMV IgM reaktywny. Po powtórzeniu wyników CMV IgG 141. CMV IgM reaktywny. Awidnosc 86. Czy te wyniki oznaczają że choruję obecnie na toxo.??

Lek. Tomasz Budlewski

bardziej świadczą o świeżej infekcji CMV, a toxo jest ujemne w obu oznaczeniach? wskazana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie,