Jak interpretować wynik badania na toksoplazmozę u osoby w 19 tygodniu ciąży?
Witam proszę o interpretację wyników. Jestem w 19 tc. Toxo IgM 0,2 s/c Toxo IgG 0,00 IU/mL CMV IgG 150,00 U/ml CMV IgM reaktywny. Po powtórzeniu wyników CMV IgG 141. CMV IgM reaktywny. Awidnosc 86. Czy te wyniki oznaczają że choruję obecnie na toxo.??

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
bardziej świadczą o świeżej infekcji CMV, a toxo jest ujemne w obu oznaczeniach? wskazana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie,