Jak interpretować wynik badania onkologicznego i jakie leczenie podjąć?

Dzień dobry. Dziś odebrałem wyniki i nie wiem jak je zinterpretować i co mnie czeka: Rk: D37.0 - Nowotwór o niepewnym lub nieznanym charakterze... Okolica krtań krtań.Rozp Mikroskopowe: fragment błony śluzowej pokryty akantotycznie rozrośniętym nabłąnkiem wielowrastwowym płaskim z wykładnikami rogowacenia i dysplazji (śródnabłonkowego nowotworzenia) średniego stopnia (mat.1 - prawy fałd głosowy) Fragment nabłonka wielowarstwowego płskiego ze śladowym podścieliskiem. W nabłonku obecne wykładniki akantotycznego rozrostu i rogowacenia. Proszę o pomoc. Jacek

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalszadiagnostyka proszę koniecznie udać się do lekarza laryngologa