Jak interpretować wynik badania RM kręgosłupa u 38-latki?
Prosze o interpretacje wyniku MRI ! Wyostrzenia na przednio- bocznych krawędziach trzonów i krawędziach stawowych stawów międzykręgowych, sklerotyzacja blaszek granicznych trzonów i powierzchni stawowych w stawach międzykręgowych, naczyniak trzonu C7 śr. 5 mm, na poziomie C5/C6 uwypuklenie pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego modelujące worek oponowy. Kobieta 38 lat

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wskazana łączna interpretacja powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim . Wskazana wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie