Jak interpretować wynik badania toksoplazmozy u osoby w 11 tc?

Jestem w 11 tyg. ciąży. Odebrałam dzisiaj wyniki toxo. IgM - 0,304 S/CO normy: poniżej 0,8 niereaktywny; 0,8 -1,0 niejednoznaczny, powyżej 1,0 reaktywny. IgG - 2785 lU/ml normy: poniżej 1,0 niereaktywny; 1,0 - 3,0 niejednoznaczny; powyżej 3,0 reaktywny. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Jakie są zagrożenia wynikające z takich wyników. Co powinnam dalej robić i czy są podstawy żeby bać się o zdrowie dzidziusia??

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki świadczą o dawniejszym zakażeniu które nie jest groźne dla dziecka ew można wykonać awidnosc igg aby poznać ich wiek Proszę udać sie do ginekologa i kierować się jego zaleceniami