Jak interpretować wynik badania USG?
opis USG:łąkotka prawa o nieostrym obrysie. Widoczna nieciągłość obrąbka przedniego-przyśrodkowego. Echostruktura w części środkowej obniżona. Łąkotka boczna z widocznym od strony tylno bocznej obszarem niskoechogennym 8x4 mm i rozrzedzeniem echostruktury. Pozostałe struktury kolana o prawidłowym echogramie. CO DALEJ?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Nie napisał Pani z jakie powodu było badanie? uraz? Proszę się udać z wynikiem do ortopedy, który określi dalsze postępowanie.
Pozdrawiam