Jak interpretować wynik badania USG po usunięciu raka brodawkowatego?

USG po usunieciu raka brodawkowatego i radiojodzie : W lozy po tarczycy odbicia hiperechogenne sugerujace tkanke laczna. Ponadto w lozy po placie prawym dwa obszary lite hipoechogenne o wymiarach 4,5 x4mm i 4,5x6mm bez unaczynnienia. Wrzucie ciesni tkanka laczna.Po stronie lewej szyi,w sasiedztwie zyly szyjnej wewnetrznej i tetnicy szyjnej wspolnej zmiana lita hipoechogennaa o wymiarach 12,5x7 mmmogaca sugerowac wezel chlonny z zaznaczona w kolorowym Doplerze wneke naczyniowa. Doktorze co to oznacza ? Prosze o odpowiedz .Dziekuje Barbara 56 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i po analizie całokształtu historii medycznej i aktualnych badań będzie można zalecic dalsze postepowanie