Co oznacza wynik badania USG szyi?

Jak moge odczytać taki wynik usg : szyja po stronie lewej w cześciej środkowej,w rzucie widocznego uwypuklenia stwierdza sie dobrze ograniczony obszar jednorodnych odbić hypoechogenicznych o wymiarach 34x20 mm. W sąsiedztwie kilka drobnych węzłów szyjnych o wym 6-7x4mm, pojedynczy węzeł u podstawy szyji 6x3mm.

Witam serdecznie,
Proszę udać się do chirurga onkologa celem korelacji obrazu USG z obrazem klinicznym. Chirurg podejmie decyzję odnośnie dalszej, pogłębionej diagnostyki.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski