O czym świadczy nieruchomy guzek na obojczyku?

Witam, Mam takie pytanie otoz wyczulam na prawym obojczyku nieruchoma narosl (guzka) bardziej przy ramieniu przy dotyku nie sprawia bolu. Czy powinnam sie tym niepokoic ? Dziekuje za odpowiedz

Witam,
Może to być zmiana skórna ale równie dobrze może to być powiększony węzeł chłonny nadobojczykowy lub guzek w obrębie tkanek miękkich głębokich. Proszę udać się do chirurga onkologa celem oceny i ewentualnego pogłębienia diagnostyki np skierowania na USG.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski