Jak interpretować wynik badania USG tarczycy u osoby z zapaleniem?

Lekarz wykrył u mnie poprzez badania USG gardła zapalenie tarczycy , mówił ze jest strasznie zakrwiona. Wysłał mnie na wyniki krwi. Chciał bym sie dowiedzieć teraz czy mam tarczyce. Prosze o odpowiedź. IgE całkowite (ICD-9: L89) IgE całkowite 127.80 IU/ml* 0.00- 89.00 THS (ICD-9: L69) 1.180 uIU/ml* 0,350-4,940 anty-TPO (ICD-9: O09) 0,29 IU/ML 0,00 - 5,61

Lek. Michał Lenard

Wyniki badania nie sugerują zapalenia tarczycy, ale powinien go ocenić lekarz zlecający badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!